top of page

Korduma kippuvad küsimused

Mis? Miks? Oot... kuidas? 

Allpool vastused küsimustele, mida meilt kõige rohkem küsitakse 

pexels-olya-kobruseva-5428828.jpg

Kuidas peaks arvutis töötav inimene suutma poole oma tööpäevast püsti seistes töötada? Kindlas asendis seistes väsivad jalad ju väga ruttu.

 

Nagu iga uue füüsilise tegevusega, tasuks ka seistes töötamisega samm-sammult kohaneda. Esimestel päevadel soovitame veeta iga töötunni kohta 10-15 minutit seistes ja mitte töötada seistes järjest kauem kui 30 minutit. Paari nädalaga keha harjub ning siis saab järk-järgult seistes töötamise aga pikendada.  

Kindlasti tasuks mõelda läbi ka jalanõuda valik (eelistatud ergonoomilised, pehme tallaga jalanõud) ning paljajalu töötades kaaluda seisumati, joogamati, vaiba vms pehmema aluspinna kasutamist. 

Veel nõuandeid seisulauage töötamiseks leiad meie blogist.

Kas HyggeDesks laud on vaja kinnitada seina külge? Mismoodi see käib?

 

HyggeDesks laud koosneb seinapaneelist, laua kandurist ja lauaplaadist. Laua kandur ja lauaplaat tuleb esmalt kokku monteerida. Seinapaneel kinnitatakse seina külge tüüblite ja kruvidega (kokku 2 kinnituspunkti). Kui seinapaneel on paigas, tuleb lauaplaat lihtsalt paika tõsta.

 

Kinnitusvahendite komplekt on HyggeDesks lauaga kaasas.

 

Laua kokkupanemise ja kasutamise juhendvideod leiate HyggeDesks YouTube kanalilt.

Miks HyggeDesks laud nii palju maksab?


Valmistame HyggeDesks laudu vaid väikestes partiides, et tagada iga laua puhul tulemus, mis kaunistaks kodukontoreid mitmete aastate jooksul. Meie tooted on valmistatud kvaliteetsest vineerist, käsitsi lihvitud ning viimistletud mitmes kihis Osmo õlivahaga. Töötame usinalt täiendavate toodete ja lisade turule toomise nimel, et aidata luua kodukontor, kus töötamine oleks hea nii tervisele kui ka ilus silmale vaadata.  

Sooviksin enne ostu HyggeDesks lauda näha ja sellega tutvuda, et veenduda selle sobivuses. On see võimalik?

Hetkel on võimalik HyggeDesks lauga tutvuda Tallinnas ja Tartus eelnevalt kokkuleppel. Võta meiega palun ühendust ja leiame sobiva aja.

Kas HyggeDesks lauda on võimalik tellida endale sobivas värvitoonis või müüte vaid ühte tooni laudasid?

Standardvalikus on meil hetkel tõesti naturaalset tooni kasevineer. Osmo õlivaha toonide valik on aga lai. Kirjuta meile oma erisoovist hyggedesks@gmail.com ja vaatame, mis teha annab!

Milliseid HyggeDesks lisasid ja millal on võimalik tellida?

Veel enne aasta lõppu loodame turule tuua riiuli, mida saaks kasutada nt lisamonitori, raamatu, kirjatarvete, lillepoti vms jaoks. Uue lisa valmides anname sellest kindlasti teada meie Facebook'i lehe ja e-kirja listi kaudu. Liitu meie e-kirja listiga ja saad alati teada värsketest uudistest esimesena!

bottom of page