top of page
shutterstock_1439856578.jpg

MEIE LUGU

TERVISLIKU + ILUSA KODUKONTORI NIMEL

HyggeDesks idee sündis 2020.a. sügisel, kui olud sundisid mind kodukontorist töötama. Esmalt oli kodukontoriks kas köögilaud, diivan või väike lauake magamistoas - nii töötades jäi aga keha kiiresti valusaks ja kangeks. Tekkis vajadus reguleeritava kõrgusega laua järele, et kodukontorit ergonoomilisemaks ja keha-sõbralikumaks muuta. Ent otsingute tulemusel leidsime üksnes tüüpilisi kontoriliku väljanägemisega massiivseid lauaversioone. Need ei sobinud minu elutuppa, meie ellu.

Isiklikust vajadusest ajendatuna ja koostöös disainer Lauri Visnapuuga sündis HyggeDesks - reguleeritava kõrgusega laud, mis on ühtaegu nii tervsilik kui ilus ning igati sobiv täiendus kodusesse interjööri. 

 

Meie soov on, et inimesed saaksid kodust töötada ilma oma tervist rikkumata (ilma seljavaludeta, peavaludeta, normaalset tervislikku rühti säilitades). Selleks disainime ja loome töölaudu, mis on tervisele (rühile) kasulikud JA samas sobituvad kodusesse interjööri, sh ka väiksesse korterisse. Kodus töötamine võib kena välja näha ja olla tervislik samaaegselt!

Pühendume sellele, et ilusad reguleeritava kõrgusega lauad jõuaksid veel rohkematesse kodudesse üle maailma. Sest tundub, et me jääme kodukontoritesse veel kauaks...

IMG_20210324_081851.jpg

Kristin Karu, terapeut ja HyggeDesks looja

 "HyggeDesks sündis isiklikust vajadusest leida koju töölaud, mis oleks tervislik ja samas ka ilus. Tänu sõprade ja pere toele ning professionaalse tiimi leidmisele sai idee teoks!"

Lauri Visnapuu

Lauri Visnapuu, disainer

"HyggeDesks lauda disainides püüdsin luua toote, mis täidaks kolme eesmärki: vastaks kasutaja vajadusele, oleks esteetiliselt naudingut pakkuv ning ka ajale vastupidav."

REGULEERITAVA KÕRGUSEGA LAUD, MIS SOBIB

Osta veebist ja naudi mugavat kojutarnet

bottom of page